Home » Neda Silkinytė, Justas Poliakus, Julita Ciūnytė og Karolis Lukoševičius ble IFBB-litauiske cupmestere

Neda Silkinytė, Justas Poliakus, Julita Ciūnytė og Karolis Lukoševičius ble IFBB-litauiske cupmestere

by Elite Boss
FOTO: vs-foto.lt

I helgen fant IFBB Lithuania Cup-konkurransene sted i Kėdainiai Arena, med atleter som konkurrerte i kategoriene ungdom, voksen, veteran og nybegynnere. Over 130 utøvere deltok.

De absolutte vinnerne av konkurransen var Neda Silkinytė (bikini), Justas Poliakus (kroppsbygging, begge Šiauliai Fortuna), Julita Ciūnytė (body fitness, Marijampolė Tauras) og Karolis Linkevičius (kroppsbygging for ungdom, Kaunas Rino Team).

Vinnertrio etter kategori:

Jenters fysisk form opp til 20 m.

1. Rugilė Talačkaitė (Tauras)
2. Ramunė Černiauskaitė (Tauras)
3. Gabija Čiužaitė (N. Akmenės Party Gym)

Kroppsbygging for gutter under 20 år

1. Karolis Linkevičius (Rino-laget)
2. Linas Sidaravičius (Progress of Jurbarkas)

Mannsfigur opp til 23 år.

1. Domantas Poliakovas (Kaunas Minotaur)
2. Lukas Selemonas (Kaunas «Team Body Cult»)
3. Eric Book (Tauren)

Bikinier for jenter under 23 år

1. Goda Butaitė (Tauras)
2. Kotryna Žukaitė (Tauras)
3. Diana Talačkaitė (Kaunas A-lag)

Klassisk kroppsbygging for gutter under 23 år

1. Domantas Šunokas (Klaipėda «Wolves Team»)
2. Gabrielius Serva (Šiauliai «Gylys»)
3. Deividas Petravičius (fremskritt)

Kroppsbygging for gutter under 23 år

1. Vilius Petrikas (Tauras)
2. Sigismund Stašys (Minotaur)
3. Deividas Tamaliūnas (Tauras)

Nybegynnerbikini for kvinner

1. Milda Kučinskaitė (Klaipėda Bodypower)
2. Rūta Vansauskaitė (Kaunas SportGates)
3. Karina Sakalauskaitė (Rino-laget)

Nybegynnere kroppsbygging for menn

1. Tadas ukauskas (Tauras)
2. Gintautas Ričkus (Tauragės Victoria)
3. Aivaras Kalinauskas (Rino-laget)

Body fitness for nybegynnere

1. Daiva Pavydienė (Tauras)
2. Julia Jashevskaya (Kauno «Renata Ladies»)
3. Raimonda Sadovskytė (Renata kvinner)

Feminin figur

1. Alina Čepurnienė (Tauras)
2. Augustė Backainytė (Minotaur)
3. Martyna Binderytė (Tauras)

Dame + 35m bikini

1. Aida Grinevičiūtė (lykke)
2. Aušrinė Mocejūnienė («Team-Body-Cult»)
3. Elly Kunnap (Estland)

Kvinner + 35m body fitness

1. Julita Ciūnytė (Tauras)
2. Rasa Podrienė («Rino-laget»)
3. Jurgita Ščiukienė (Minotaur)

Menn +40 m² kroppsbygging

1. Mindaugas Giedris (Tauras)
2. Tomas Kudelis (Kaunas «Bears»)
3. Andrius Talačka (Tauras)

Damebikini -166 cm

1. Sandra Kazlauskienė (lykke)
2. Viktorija Sadovskaja (Vilnius Star Team)
3. Ieva Keturakytė (lykke)

Klassisk kroppsbygging for menn

1. Domantas Šunokas (Wolves Team)
2. Marius ileika (Tauras)
3. Ignas Gėryna (Tauras)

Damebikini +166 cm

1. Neda Silkinytė (lykke)
2. Milda Kučinskaitė (fysisk styrke)
3. Dovilė Paulavičiūtė (Team Body Cult)

Mannsfigur

1. Domantas Poliakovas (Minotaur)
2. Martynas Peleckis (Tauras)
3. Lukas Salemonas (Team Body Cult)

Damemodell

1. Kristina Mickienė (Tauras)
2. Aušrinė Mocejūnienė («Team-Body-Cult»)
3. Roberta Tamaliūnienė (fremskritt)

Muskelfigur av menn

1. Tomas Petrėnas (lagkroppskult)
2. Artur Zakharov (okse)
3. Gytautas Graužinis (Rino-laget)m

mOtter body fitness

1. Julita Ciūnytė (Tauras)
2. Rasa Podrienė («Rino-laget»)
3. Milda Didžbalienė (fremgang)

Den klassiske mannsfiguren

1. Dainius Sakalauskas (Kaunas «kroppssport»)
2. Karolis Linkevičius (Rino-laget)
3. Marius Šileika (Tauras)

Velvære

1. Inga Bakučionienė (Tauras)
2. Jurgita Misiukevičienė (fremgang)
3. Evelina Tutinaitė (Tauras)

Mannlig kroppsbygging -90 kg

1. Vytautas Žylė (lykke)
2. Edgar Froh (Tauras)
3. Gintautas Ričkus («Victoria»)

Mannlig kroppsbygging +90 kg

1. Justas Poliakus (lykke)
2. Tomas Kudelis («Bjørner»)
3. Arnas Šakočius (Tauras)

Blandede par

1. J. Ciūnytė og A. Talačka («Tauras»)
2. A. Čepurnienė og M. Šileika («Tauras»)

Matchende par

1. T. Petrėnas og D. Paulavičiūtė («Team Body Cult»)
2. M. Peleckis og G. Butaitė («Tauras»)
3. J. Misiukevičienė og V. Delninkaitis («fremskritt»)

De beste klubbene

1. Marijampols «Tauras»
2. Jurbarkas «Progress»
3. Kaunas Minotaur

De beste trenerne

1. Rinaldas esnaitis
2. Marius Blaževičius
3. Arūnas Vandys.

I begynnelsen av november skal et stort litauisk lag til VM i Spania.

Jegfbb.lt

You may also like

Leave a Comment